Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

NGJARJE E RËNDË/ I riu me koronavirus hidhet nga kati i 3 i ‘Sanatoriumit’, vdes në vend

po lexohet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Tiranë.

Policia e Tiranës bën me dije se rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i një spitali shtetasi XH.K., 29 vjeç, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet, por Descript.al bën me dije se i riu ishte i shtruar tek spitali i ‘Sanatoriumit’ pasi ishte me COVID-19.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 13.08.2020, rreth orës 04:30 të mëngjesit, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 3 i një spitali shtetasi XH.K., 29 vjeç, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

të fundit

Erzen Breçani kthehet në i penduar i SPAK-ut, ka fakte të rënda për prokurorë dhe gazetarë që paguhen nga...

Gazetarja Anduena Llabani tha se pas datës 22 dhjetor do dalin emra drejtuesish të Policisë së Shtetit që janë...

të ngjashëm