Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Në lidhje me Sardi Strugaj? Velina e njohur zbulon si qëndron e vërteta

po lexohet

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela Bici dhe Kejsi Kokeri.

Bukuroshet kanë zbuluar më shumë rreth eksperiencës së tyre në emisionin investigativ dhe kanë zbuluar më shumë detaje në lidhje me jetën e tyre personale dhe jo vetëm…

Gjatë intervistës Jonida dhe Elona kishin përgatitur disa pyetje mjaft pikante për vajzat, ku ndër to njëra prej tyre që sigurisht mori shumë vëmendje dhe u diskutua gjatë ishte sa i përket fiksimit apo ‘celebrity crush’. Vajzat zbuluan emrat e djemve….

Kejsi: Ledri Vula.

Marinela: Unë do thoja Sardin. Nuk e di sa herë e kam dëgjuar këngën e tij të re “Deti”.

Jonida: Ke rënë në dashuri me këngën apo me Sardin?

Marinela: Me të dyja. 

Elona: Duke qenë që Sardi është në Top Channel në “Dancing With The Stars” e ke takuar?

Marinela: Një herë. 

Elona: Ia ke thënë apo t’ia themi ne?

Marinela: Nuk ia kam thënë. 

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm