Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Në garë kush merr më shumë like, ndjekësit manipulojnë shifrat në fotot e Romeos dhe Heidit

po lexohet

Ditën e djeshme në shtëpinë e Big Brother Vip është zhvilluar një konkurs për foton më të bukur profesionale, bazuar në numrin e likeve.

Ajo që ka rënë në sy është numri i lartë i likeve që mori fillimisht fotoja e Heidit, duke lënë pas banorët e tjerë.Pas disa minutash, postimi me foton e Romeos kaloi në avantazh të dukshëm.

Mesa duket kanë qenë ndjekësit e aktorit ata që kanë blerë like, duke prishur kështu garën mes konkurrentëve. Numri i stisur i likeve vihet re në treguesit e tjerë të aktivitetit të postimit, ku Heidi ka gati dyfishin e shikimeve (views) në raport me konkurrentët e tjerë. SHIKO FOTOT ME POSHTE

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm