Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Moti sot/ Paradite me diell, por pasditja sjell shira në këto zona

po lexohet

Mbi vendin tonë gjatë ditës së sotme i gjithë territori do të jetë me kthjellime kryesisht në zonat e ulta dhe bregdet, ndërsa vranësira të lehta do ketë në zonat malore, sipas meteoalb.

Por pasditja sjell reshje të pakta sërish në zonat malore kryesisht verilindore, ndërsa mbrëmja do jetë në ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë gjatë mëngjesit dhe mesditës duke luhatur vlerat ditore nga 13°C deri në 31°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar brigjet detare dallgëzim 2-3 ballë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm