Tuesday, December 7, 2021

|

‘Mos më spiunoni te Vlashenti’, Dojna bën komentin epik për futbollistin seksi të ‘BBV’

Më të lexuarat

U fut në Big Brother dhe u lidh me Donaldin, por shikoni ndryshimin drastik që ka bërë Beatrix Ramosajt ndër vite

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është kthyer në vëmendjen e të gjithëve kohëve të fundit. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP dhe lidhja e...

Balina Bodinaku mungon në emision, kush e zëvendëson opinionisten në Big Brother

Ka fillur mbrëmjen e sotme një nga reality show më të ndjekur, Big Brother VIP. Sot pritet të jetë një natë e gjatë me surpriza...

Në lidhje sekrete me Arjola Demirin? Atdheu i zbulon të gjitha dhe ka një mesazh për Antonelën(FOTOT)

Edhe pse nuk është pjesë e Big Brother VIP, Atdhe Xharavina ka qenë mjaft i komentuar në shtëpinë më të madhe në Shqipëri. Ai është...

Zbulohen sekretet që mban varësja që Donaldi ja dha Borës(FOTO)

Pak dite pas puthjes se famshme te Bores dhe Donaldit, ky i fundit ne spektakel i kerkoi Arbanes qe ti jepte nje qese me...

“Ndihem në faj”, Donaldi mesazh Borës pas puthjeve dhe përqafimeve me Beatrix

Donaldi, pasi diskutoi me moderatoren e Big Brother Arbana Osmani dhe opinionistët situatën e krijuar duke krijuar një lidhje me Beatrix ndërkohë që kishte...

Mbrëmjen e djeshme ‘Big Brother’ u rikthye në ekran, por këtë herë si ‘Big Brother VIP’. Futbollisti dhe modeli shumë seksi, Granit Cana u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Moderatorja Dojna Mema ka komentuar disa nga banorët në Instastory, mes tyre dhe Granitin. Ajo ka postuar një pjesë të shkurtër nga klipi i tij prezantues, shoqëruar me një koment epik.

“S’ka gjë, mos fol se mjafton (duke nënkuptuar se mjafton pamja). Vlashentit i bëra hide te kjo story, mos më spiunoni”, ka shkruar Dojna me shaka.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...