Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Momenti shokues kur mësuesja e gjimnazit dhunohet nga nxënësi i saj

po lexohet

Një mësuese gjimnazi në SHBA është hedhur përtokë nga një nxënës ndërkohë që po mundohej të ndalte një sherr në klasë.

Videoja shokuese e ngjarjes së ndodhur në El Paso të Teksasit tregon mësuesen që mundohet të hyjë mes dy nxënësve që po godasin me grushte njëri-tjetrin. Papritur, njëri nga djemtë e kap mësuesen dhe e hedh në tokë.

Pas kësaj, ai vijon sherrin me shokun e klasës.

Vetëm ndërhyrja e mësuesve të tjerë qetësoi situatën. Drejtoria e shkollës njoftoi se janë marrë masa ndaj nxënësve që u përfshinë në sherr.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm