Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Megi Pojanit i ndodh edhe ky incident

po lexohet

Megi Pojani ka publikuar në instagram foto nga një incident i ndodhur.

Teksa ishte veshur me të bardhë dhe pastel, duket se asaj i është derdhur kafja në rroba, e për pasojë është bërë komplet pis.

Duket se Megi e ka marrë me sportivitet këtë situatë, teksa e ka ndarë edhe me ndjekësit në rrjete social.

“Megi duarthara”-shkruan ajo.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm