Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Mediat italiane e bënë të ‘vdekur’, reagon i revoltuar Kledi Kadiu: Ku kam shkuar?

po lexohet

Herët a vonë, të gjithë personazhet e famshëm u ndodh të jenë viktima të lajmeve të rreme në lidhje me vdekjen e tyre. Rasti më i fundit është ai i balerinit të njohur shqiptar, Kledi Kadiu.

Disa gazeta italiane kanë raportuar lajmin se ai ka ndërruar jetë, duke shqetësuar fansat e tij të shumtë, miqtë dhe familjarët.

Balerini i njohur i ka lexuar këto lajme dhe ka vendosur që të reagojë përmes disa postimeve në “Instastory”.

Mediat italiane e bënë të 'vdekur', reagon i revoltuar

“Këtu shkruajnë se jam larguar… nuk e kuptoj se ku. Kam vdekur? Jo. U largova nga Italia? Jo, shihemi më vonë”, shkruan fillimisht Kledi Kadiu.

Më vonë balerini i njohur ka postuar disa video po në “Instastory”, ku qetëson të gjithë ndjekësit dhe jo vetëm që është shumë mirë.

“Po e bëj këtë story për të gjithë njerëzi, miqtë që po më shkruajnë në këto orët e fundit, për disa artikuj që kanë dalë që mbrëmë. Disa tituj jo shumë të lezetshëm. Sigurisht që bëhet çdo gjë për disa klikime, kjo gjë është e trishtë. Por unë jam shumë mirë.

Shkrimi në fjalë nuk është kush e di se çfarë, por janë titujt për të rënë në kurth për të marrë klikime”, shprehet balerini i njohur.

Mediat italiane e bënë të 'vdekur', reagon i revoltuar

Me pak fjalë, dikush ka tentuar të bëjë bujë duke përdorur emrin e balerinit shqiptar.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm