Sunday, May 28, 2023

|

Mbesa e ish-presidentit shqiptar ‘çmend’ ndjekësit me foto nudo

po lexohet

Beniada, mbesa e ish-presidentit Nishani ka ngritur temperaturat me fotot e fundit.  Ajo është një femër shumë simpatike që shquhet për format e saj perfekte, dhe kështu nuk heziton t’i ekspozojë.

c_copy_copy.png

E fotografuar nga Jan Francis, aktorja na tregoi linjat perfekte që çdo vajzë do i kishte zili. Në disa nga foto Beniada u zhvesh plotësisht dhe u mundua të mbulonte gjoksin me çarçaf, duke na vënë në punë imagjinatën.

a_copy_copy.png

Ndërsa në pozat e tjera, ajo pozoi topless, e veshur me të brendshme të bardha dhe me një xhaketë. Bukuroshja zhvillon aktivitetin e saj si aktore dhe modele në Milano të Italisë.

b.png

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm