Friday, September 22, 2023

|

spot_img

“Mami mezi ia dilte të…”/ Luana Vjollca përlot me foton e fundit

po lexohet

Moderatorja ditën e djeshme ka postuar në adresën e saj zyrtare të rrjetit social “Instagram” një foto të një vendi që i ka kujtuar fëmijërinë.

“E mbaj mend këtë vend që kur kam qenë bebe dhe sa herë e shoh kam nostalgji për kohën kur mami mezi ia dilte të na blinte të 4 motrave atë gjënë që donim në atë moment, por unë derisa u rrita se kuptova kurrë sa vështirë e kishte.

Vlerësoni çdo gjë që bëjnë prindërit për ju sepse absolutisht çdo gjë e tyre prej jush bëhet më shumë sakrificë.

Thuajini të dua dhe faleminderit sa herë të mundeni. Mam të dua dhe faleminderit”- ka shkruar ajo.

"Mami mezi ia dilte të..."/ Luana Vjollca përlot me foton e

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm