Tuesday, June 6, 2023

|

“Lutesh për atë karrige moj e pacipë”, Shqipja shpërthen në akuza ndaj Anës

po lexohet

Shqipja edhe një herë doli publikisht në përkrahje të Arjonit.

Tash e sa ditë është duke bërë bujë në publik një fotografi, të cilët konkurrenti i “Përputhen”, Arjoni e publikoi në Instagram.

Në atë fotografi, Arjoni shfaqet në shtrat me Anën, ndërsa me anë të një videoje ka thënë se ishte i dashuruar në të dhe mendonte të krijonin së bashku familje.

Por, gjatë episodit të fundit, Ana tha se Arjoni i kishte shprehur ndjenjat, por ajo nuk kishte asnjë pëlqim për të.

Ishte ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipja, e cila me anë të një postimit thotë se Arjoni doli i nderuar, kurse Ana po lutet që të kthehet në atë karrige, madje e quan të pacipë.

“Fole ti për e paçim, ti që ia plase cipën vetes se Arjon Luli doli i nderuar që nuk kthehet më, po ti që ngele në skype dhe lutesh për atë karrige moj e pacipë”, shkruan ajo./ln/

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm