Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

“Lutesh për atë karrige moj e pacipë”, Shqipja shpërthen në akuza ndaj Anës

po lexohet

Shqipja edhe një herë doli publikisht në përkrahje të Arjonit.

Tash e sa ditë është duke bërë bujë në publik një fotografi, të cilët konkurrenti i “Përputhen”, Arjoni e publikoi në Instagram.

Në atë fotografi, Arjoni shfaqet në shtrat me Anën, ndërsa me anë të një videoje ka thënë se ishte i dashuruar në të dhe mendonte të krijonin së bashku familje.

Por, gjatë episodit të fundit, Ana tha se Arjoni i kishte shprehur ndjenjat, por ajo nuk kishte asnjë pëlqim për të.

Ishte ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipja, e cila me anë të një postimit thotë se Arjoni doli i nderuar, kurse Ana po lutet që të kthehet në atë karrige, madje e quan të pacipë.

“Fole ti për e paçim, ti që ia plase cipën vetes se Arjon Luli doli i nderuar që nuk kthehet më, po ti që ngele në skype dhe lutesh për atë karrige moj e pacipë”, shkruan ajo./ln/

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm