Sunday, May 28, 2023

|

Detaje të çuditshme! Çfarë po ndodh me Fifin dhe të dashurin e saj?

po lexohet

Këngëtarja Fifi kohët e fundit është përfolur shumë për lidhjen që ajo ka me djalin, të cilin nuk e ka prezantuar akoma.

Ajo në shumë intervista që ka bërë së fundmi ka treguar se ajo është shumë e dashuruar dhe ka dikë në jetën e saj.

Ndërkaq në një bashkëbisedim që ajo ka bërë kohët e fundit në llogarinë e saj në Instagram ka ngritur shumë dyshime në lidhje me këtë.

Pyetja që iu bë Fifit ishte kjo: “ A je në lidhje?”

Ndërkaq përgjigja e saj ishte shumë e çuditshme dhe habiti të gjithë.

“Jo!” ishte përgjigja e Fifit, si duket gjërat nuk po shkojnë mirë në mes tyre kohëve të fundit pasi që Fifi ka treguar se ai nuk jeton në të njëjtin vend me këngëtaren.

Megjithatë për një konfirmim më të saktë duket të presim derisa Fifi të reagoj lidhur me tërë këtë situatë.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm