Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

“Luizi më ka bërë bllok, ndërsa Kiara…”/ Ledjona Xheladinaj habit me deklaratën e papritur! Çfarë ndodhi mes dyshes?

po lexohet

Ish-banorja e “Big Brother VIP” Ledjona Xheladinaj së fundmi ka qenë e ftuar në “Top Albania Radio”, ku ndër të tjera gazetarja ka treguar që Luiz Ejlli i ka bërë bllok.

E teksa i uroi çiftin për ardhjen në jetë të vazjës së tyre, Luna Maria Ejlli Ledjona tha se Kiara Titon e ka shumë xhan, duke shtuar se këngëtari i ka bërë bllok.

Gazetarja u shpreh se nuk e di ku mund ti ketë ngelur hatri Luizit, duke treguar se ajo e ka vlerësuar atë.

Kiarën e kam shumë xhan, tani që është bërë dhe mami i urojmë jetë të gjatë vajzës. Ka qenë një pyetësor në Instagram-in tim dhe jam pyetur për Luizin dhe faktikisht nuk më dilte që ti bëja tag dhe thash më ka bërë bllok. Nuk e di pse Luizi sepse unë e kam vlerësuar. Se di çfarë ka e se ku i ka ngelur hatri…”– tregoi Ledjona.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm