Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Luiz Ejlli do ‘gozhdojë’ publikun pas ekranit me pjesëmarrjen në “She’s On Top”? Anëtari i jurisë zbulon të vërtetën

po lexohet

Vetëm para pak javësh, këngëtari Luiz Ejlli përfundoi eksperiencën e tij në Big Brother ku edhe fitoi çmimin e madh. Krahas gjithashtu është angazhuar për të sjellë plot surpriza për publikun që e mbështet.

Dashamirësit e tij padyshim duan ta shohin kudo e sidomos krah ish-banorëve të tjerë me të cilët ai ndau këtë rrugëtim. Në një ‘Ask’ të bërë nga finalisti, Krist Dragot në Instagram-in e këtij të fundit, një ndjekës e pyeti nëse do të jetë Luizi i ftuar special në jurinë e spektaklit që sapo ka nisur në Top Channel, ‘She’s On Top’. Teksa Kristi si pjesë e jurisë profesioniste i ka drejtuar një mesazh të drejtpërdrejtë fituesit të ‘BBV 2’, teksa e etiketon:

Jori Delli dhe Krist Aliaj kanë qenë të ftuar në një nga rubrikat e emisionit “E Diell” ku dhe pati mjaft debate mes tyre. Prej disa ditësh është aluduar se mes Kristit dhe Dea Mishel kishte diçka më shumë se shoqëri, por duket se Kristi paska një pëlqim për Jorin. Jo vetëm kaq, por në një përballje mes tyre Jori është shprehur se Kristi ka tërheqje seksuale për të.

Luiz Ejlli do 'gozhdojë' publikun pas ekranit me

të fundit

Kënga e Besit dedikim për Xhensilën? Aktori shton dyshimet, çfarë deklaroi në “Ferma VIP”

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai,...

të ngjashëm