Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Leku shkakton ‘tërmet’ në valutë, monedhat e huaja bie në nivele historike (Tabela)

po lexohet

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 89.8 lekë dhe shitet me 91 lekë.

Monedha europiane euro blihet me 101 lekë dhe shitet me 102 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 104.2 lekë dhe shitet me 105.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik sot blihet me 116.5 lekë dhe shitet me 118.5 lekë.

Leku shkakton ‘tërmet’ në valutë, monedhat e huaja

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm