Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Lei Kraja dhe gazetari shijojnë fundjavën në Vlorë: Në përpjekje për të kapur diellin

po lexohet

Lei Kraja është një nga bukuroshet e ekranit shqiptar. Së fundmi modertorja e njohur sportit po shijon fundjavën në bregdetin e Vlorës nën shoqërinë e prezantuesit Ervin Kurti.

Të dy kanë publikuar foto në plazh teksa kënaqen së bashku në det. “Duke u përpjekur për të kapur diellin”- shkroi Ervin Kurti në përshkrimin e fotos. E veshur me bikini ngjyrë lelja, moderatorja seksi vuri në pah linjat e saj perfekte trupore.

foto galeri

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm