Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Ledioni kritikon ashpër banorët e BBV, kjo është arsyeja e fortë

po lexohet

Ledion Liço duket se ka marrë përsipër misionin e “kthjellimit” të banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip 3.

Sipas prezantuesit të emisionit banorët nuk po bëjnë lojë, por po merren me çështje dhe debate të cekëta “kotësira”, siç i cilësoi Ledioni.

Gjatë spektaklit të mbrëmjes sot, Ledioni tha se i vjen keq që i bashkohet opiniont të publikut se “banorët e Big-ut janë në gjumë”.

Më poshtë disa nga këshillat dhe kritikat pikante që Ledioni u bëri sot banorëve

Duhet të ngresh pak zërin se ndryshe aty të hipin sipër.

Jeni në gjumë. Më vjen keq që bashkohem me opininin e njerëzve që thonë për ju se jeni në gjumë.

Merreni me kotësira dhe nuk merreni me arsyen pse jeni futur aty brenda dhe çfarë duhet të bëni aty brenda.

Besoj e ke kuptuar që ky big brother kështu është me të ngjeshur, me të buzëqeshur.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm