Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Ky është ish i dashuri i Melania Trump, zbulohet shkaku pse u ndanë

po lexohet

Gruaja e të parit të Amerikës, Melania Trump tërheq vëmendjen kudo që ajo shfaqet, ndërsa detajet e jetës së saj private vazhdojnë të i interesojnë publikun.

Ndërsa, një nga të fundit është deklarata e ish-të dashurit të saj, i cili i tha publikut se ku u takuan dhe pse u ndanë.

Peter Butoln, një gazetar nga Sllovenia, ishte në një lidhje dashurie me zonjën e parë të Shteteve të Bashkuara, Melania Trump, derisa ajo ende nuk ishte e njohur dhe jetonte në Slloveni. Të dy pastaj shkuan në shkollë të mesme.

Ai zbuloi për mediat se si u takuan, si dhe detaje për lidhjen e tyre.

“Ne kemi qenë në një lidhje për tre muaj. Mbaj mend saktësisht, shkolla kishte mbaruar dhe vera ishte para nesh. Në atë kohë, i gjithë ekipi u mblodh në Tromostovlje në Ljubljana. Melania erdhi edhe me miqtë e saj. Unë shkova në shkollë të mesme dhe ajo shkoi në shkollë të mesme për dizajn”, tha ai.

 

Ai shtoi se ishte 18 vjeç e gjysmë, ndërsa asokohe Melania ishte vetëm 17 vjeçe.

“Ljubljana është e vogël, të gjithë e kemi njohur njëri-tjetrin dhe sigurisht që menjëherë vëren një fytyrë të re në shoqëri. Ajo ishte e bukur, e hollë, unë isha pak e dehur për të inkurajuar veten dhe për të ndërmarrë hapin e parë. Kështu filloi”, shtoi ndër të tjerash gazetari slloven.

Ai gjithashtu tha se në takimin e tyre të parë, ai shkoi në banesën e Melania, ku ajo jetonte në atë kohë.

“Ishte një apartament i vogël, dhomë gjumi. Ajo jetonte atje me motrën e saj Ines, e cila ishte katër vjet më e madhe. Ata së pari jetuan me babanë e tyre në një apartament me qira, dhe më pas babai i tyre u bleu atyre një apartament. Ajo ishte vetëm në apartamentin tim dy herë. Ishte e bukur dhe shumë e re. Asaj nuk i pëlqente të dilte vazhdimisht, nuk pinte alkool si vajzave të tjera. Lidhja jonë u nda nga ushtria, për të cilën shkova të shërbeja në Jastrebarsko. Që atëherë nuk jemi dëgjuar më me njëri-tjetrin”, përfundoi ai.

të fundit

Kënga e Besit dedikim për Xhensilën? Aktori shton dyshimet, çfarë deklaroi në “Ferma VIP”

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai,...

të ngjashëm