Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Ky është i riu nga Elbasani që humbi jetën nga koronavirusi edhe pse nuk kishte asnjë sëmundje tjetër(FOTO)

po lexohet

Ky është 37-vjeçari nga Elbasani, i cili humbi jetën këtë të enjte në spitalin “Shefqet Ndroqi”, pasi ishte infektuar nga koronavirusi.

Mësohet se i riu, Elton Gegolli ishte ndjekur nga mjekët në Elbasan pasi kishte rezultuar pozitiv me Covid-19, por pasi gjendja e tij u përkeqësua me kalimin e ditëve, ai u dërgua në Tiranë, ku u shtrua në spitalin Covid 2.

Prej 10 ditësh i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”, i riu nuk e ka fituar dot betejën me sëmundjen dhe ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm