Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Ky është i riu nga Elbasani që humbi jetën nga koronavirusi edhe pse nuk kishte asnjë sëmundje tjetër(FOTO)

po lexohet

Ky është 37-vjeçari nga Elbasani, i cili humbi jetën këtë të enjte në spitalin “Shefqet Ndroqi”, pasi ishte infektuar nga koronavirusi.

Mësohet se i riu, Elton Gegolli ishte ndjekur nga mjekët në Elbasan pasi kishte rezultuar pozitiv me Covid-19, por pasi gjendja e tij u përkeqësua me kalimin e ditëve, ai u dërgua në Tiranë, ku u shtrua në spitalin Covid 2.

Prej 10 ditësh i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”, i riu nuk e ka fituar dot betejën me sëmundjen dhe ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm