Friday, January 21, 2022

|

Kush është këngëtarja e njohur që pritet të futet në shtëpinë e Big Brother

Më të lexuarat

Bëhet me dije se shtëpisë së “Big Brother”, do t’i bashkohet këngëtarja e njohur Big Mama.

Ajo njihet për natyrën e saj energjike dhe “shpërthyese” ç’ka mund të shkaktojë “zhurmë” brenda shtëpisë.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim surprizat se çfarë pritet të ndodhë.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit