Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Kursi i këmbimit për ditën e sotme/ Monedhat e huaja sërish në ‘greminë’, ja me sa shiten dhe blihen euro dhe dollari

po lexohet

Sot, më 30 Korrik 2023, dollari amerikan blihet me 93.3 lekë dhe shitet me 95.2 lekë.

Euro blihet me 103 lekë dhe shitet 104.9 lekë.

Paundi britanik blihet me 119.2 lekë dhe shitet me 121.3 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje me 107 lekë, ndërsa në shitje me 109.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70 lekë dhe në shitje me 73 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm