Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Kthjellime dhe vranësira, si pritet të jetë moti sot

po lexohet

Moti do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë.

Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale deri në 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 15/31°C

Zonat e ulëta 17/35°C

Zonat bregdetare 20/33°C.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm