Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat ditën sotme

po lexohet

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në lindje dhe Juglindje.Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi maksimale deri në 15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/31°C

Zonat e ulëta 17/37°C

Zonat bregdetare 21/33°C.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm