Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Konfirmohet një tjetër dasmë, ja kur do të martohen Venera dhe Lindi

po lexohet

Lind Islami dhe Venera Lumani janë një nga çiftet më të dashur të estradës.

Dyshja prej vitesh kanë një histori të bukur dhe të gjatë dashurie.

Çifti prej ditësh kanë ngritur dyshimet për një dasmë këtë verë.

Mirpo në daljen e fundit për Ftesë në 5 Venera konfirmoi se do të ketë dasmë këtë vit.

Ajo zbuloi se ceremonia do të mbahet në vjeshtë.

Fund shtatori, fillim tetori do bëjmë diçka të vogël që me siguri do të bëhet e madhe tha këngëtarja.

Ajo preferoi të mos zbulonte më shumë detaje.

Ky vit duket se do të jetë sezoni i dasmave për një pjesë të mirë të estradës.

Pas Kleas kemi dasmën e Arbanës dhe në shhtator të Venerës me Lindin.

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm