Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Klajdi Haruni si rrallëherë publikon foton e ëmbël me të bijën (Foto)

po lexohet

Në muajin tetor, këngëtari i njohur Klajdi Haruni konfirmoi për të gjithë fansat e tij lajmin se u bë baba për herë të parë.

Artisti bëri me dijë se ai dhe partnerja e tij, Orgesa, u bënë prindër të një vajze të quajtur Hea.

Ditën e sotme, Klajdi ka ndarë me 166 mijë ndjekësit e tij në Instagram, një fotografi teksa mban në krahë vogëlushen Hea, e cila sot mbush 4 muajshe.

“Nuk të dua dot më pak”, shkruan këngëtari bashkangjitur fotografisë së publikuar, ku veshur mban një bluzë, në të cilën shkruhet titulli i këngës së tij “Nuk të dua dot me pak”. Ndërkohë bukuroshja Hea, mban veshur një komplet të bardhë, sipër të cilit shkruhet “10 10”, në mes së cilës gjendet një zemër.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm