Sunday, May 28, 2023

|

Kjo është fotoja e parë e Sarës me Ledrin dhe s’mund të ishte më romantike(FOTO)

po lexohet

Janë bashkë prej disa kohësh, por Sara dhe Ledri e bënë publike lidhjen vetëm pak kohë më parë. Pas shumë lajmesh e fotosh që qarkullonin në rrjet, ata konfirmuan edhe lajmin se ishin në pritje të fëmijës së parë.

Të gjithë kanë kuriozitet të shohin foton e parë të Sarës dhe Ledrit bashkë. Sara i është përgjigjur kërkesës së një ndjekësi/e dhe ka publikuar këtë foto, ku të dy duken shumë të dashuruar dhe të lumtur.

foto galeri

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm