Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Julian Deda shpërthen në lot pas mesazhit prekës të të birit: Dua të shoh dritën tënde….

po lexohet

Pasditen e sotme, banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë surpizuar me mesazhe të ndryshme nga fansat e tyre por edhe nga familjarët falë “Big Love”.

Juli ka qenë një ndër banoret që nuk ka mundur të mbajë lotët teksa ka lexuar mesazhin e ardhur nga djali i tij, ku shkruante:

“I dashur babi, jemi ne Dushi, Reina dhe Mateo që të dërgojmë këtë mesazh. Të ndjekim çdo ditë edhe çdo natë. Ka ditë që na dukesh sikur je aty me ne. Na mungon shumë. Ne jemi shumë mirë. Mateo po bëhet gati për turneun në Greqi, është i gëzuar dhe kërkon rroba të reja. Do shkojë mami Roza në Greqi që ta shohë, nuk do të jetë vetëm. Reina është shumë mirë me mesime. Ka raste kur mërzitem me ngjarjet brenda shtëpisë. Pse duhet të ketë kaq shumë nota urrejtje dhe fjalë fyese? Dua që ti ta shijosh pjesën e mbetur, duke treguar pozitivitetin, optimizmin, humorin tënd. Dua të shoh dritën tënde që ndriçon deri këtu tek unë”.

“Zemra të dua shumë. Më ka marrë malli shumë për ju. Jam perfekt, mos e çani kokën. Jemi shumë mirë, kemi gjërat tona por herë pas herë, duam të bëjmë humor, ndonjëherë mundemi, ndonjëherë jo. Mos harroni se largësia nga ju ndikon pasi është hera e parë pa ju“, thotë ndër të tjera Juli.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm