Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj më të lumtur se kurrë, shijojnë pushimet së bashku (FOTO)

po lexohet

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi, prej kohësh përflitet për një histori dashurie me prezantuesin Romeo Veshaj .Të ndarë e të bashkuar, dyshja e famshme u komentuan shumë në rrjetet sociale dhe mediat shqiptare.

Së fundmi ata janë duke shijuar pushimet e tyre jashtë vendit. Jonida dhe Romeo kanë postuar foto në rrjetet sociale së bashku

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i ditëve të karantinës. Në rrjetet sociale ata janë parë teksa kapur përdorë shëtisin në jug të vendit.

Ka qenë balerina Isida Mollaymeri, ajo që ka postuar video ku shfaqet këngëtarja e kapur prej dore me aktorin. “Nga Borshi me dashuri”- shkruhet në video, ku duket dyshja që tanimë nuk e fsheh historinë e tyre.

Gjatë kësaj kohe, komentet dhe reagimet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet duke marrë parasysh që Romeo dhe Jonida nuk e kanë konfirmuar akoma mirë lidhjen e tyre.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm