Tuesday, June 6, 2023

|

“Jeta është …”, çfarë i ka ndodhur Alketës? Poston foto nga spitali

po lexohet

“Jeta është …”, çfarë i ka ndodhur Alketës? Poston foto nga spitali

Moderatorja e njohur alketa vejsiu, ka panikosur fansat, me postimin e fundit që ka bërë në rrjetet sociale.

Alketa ka postuar një foto nga spitali, por nuk bën me dije se çfarë i ka ndodhur, asaj apo ndonjë familjare.

Ndërkohë përbri fotos Alketa shkruan: “”Jeta është një marrëveshje gëzimi dhe dhimbjeje, mrekullie dhe të qeshurash dhe lotët. Dhe dashuri. Të gjithë e kalojmë këtë”.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm