Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

“Ishte vetëm fizike”, Luizi i “hap zemrën” Kiarës, rrëfen marrëdhëniet e mëparshme romantike

Më të lexuarat

Ditën e sotme Luizi dhe Kiara kanë pasur shumë afermitet si kurrë më parë. Moderatorja i është afruar Luizit dhe i ka shprehur ndjesitë, madje edhe e ka puthur në qafë.

Kjo ka bërë që “çifti” t’i hapë zemrën njeri-tjetrit, ku Luizi ka folur edhe për marrëdhenien e mëparshme.

“Ishte vetëm fizike”, ka thënë ndër tjera Luizi.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit