Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Ish-banorja e “Big Brother VIP” shfaqet në faqen për të rritur (FOTO)

po lexohet

Në parket apo jashtë parketit, Key Alves dhuron gjithnjë spektakël. Volejbollistja braziliane vijon të mahnitë me foto “hot” në rrjetet sociale.

Key është gjithashtu pjesë edhe në platformën për të rritur “OnlyFans”, aty ku shfaqet pa censurë për ndjekësit e saj të shumtë…

Ajo gjithashtu ishte pjesë e “Big Brother VIP” Brazil ku bëri thuajse gjithçka duke u zhveshur nudo dhe duke kryer marrëdhënie seksuale dhe po ashtu ka flirtuar me Nejmarin dhe Vuiniciusin.

    

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm