Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Irkenc Hyka i kthen në hit vere vargjet e Ida Nurçes

po lexohet

Të gjithë e njohim Idën e poezive, por kësaj radhe na ka ardhur krejt ndryshe.

Irkenc Hyka dhe Muharrem Ahmeti i kanë dhë zë vargjeve të saj duke e kthyr padyshim në hitin e kësaj vere.

Kënga më e re e tyre titullohet “Falja”, te e cila shumica prej nesh gjejnë veten.

Irkencin dhe Muharremin e dimë sa të talentuar janë, por i urojmë suksese edhe Idës në rrugën e re të muzikës!

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm