Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

I riu ofendon Ramën, e moshuara nuk përmbahet dhe fillon dhe e godet

po lexohet

Një video e çuditshme po qarkullon në rrjet.

Bëhet fjalë për një të ri, i cili ofendon Kryeministrin Rama, në prani të një të moshuare.

Por, reagimi i gjyshes nuk duhey humbur.

Ajo ngrihet nga vendi dhe fillon të godasë të riun.

Për më shumë, shikoni videon: 

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm