Friday, September 22, 2023

|

spot_img

I përplasi makinën dhe u largua, personi i lë një shënim Sarah Berishës (FOTO)

po lexohet

Blogerja e njohur, Sarah Berisha, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ndan me 298 mijë ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Një ditë më parë, ajo ka bërë një postim në “Instastory” ku tregon se dikush i kishte përplasur makinën dhe ishte larguar.

Por shoferi i makinës tjetër edhe pse ishte larguar nga vendi i ngjarjes, ishte kujdesur që t’i linte një shënim Sarah. I tregonte se ngjarja kishte ndodhur pa dashje si dhe i kishte lënë emrin dhe numrin e kontaktit.

I përplasi makinën dhe u largua, personi i lë një

“Përshëndetje, unë jam… Pa dashje e kam lënduar makinën, kërkoj shumë ndjesë. Numri kontaktues…”, është shënimi që personi i ka lënë Sarah në makinë.

Blogerja është kujdesur që të fshijë emrin dhe numrin e telefonit të personit në fjalë, ndërkohë bashkëngjitur me postimin ajo shkruan:

“Ka akoma njerëz të mirë”, duke e shoqëruar me 3 emoji, një të zemrës, të syrit dhe hudhrës.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm