Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Heidi apo Beniada? Ja cila ka qenë banorja më e mirë e “BBV” sipas Jori Dellit

po lexohet

E ftuar në një intervistë në “Pushime on Top” me Lei Krajën ka qenë modelja dhe ish-banorja e ‘BBV2″, Jori Delli, e cila ka treguar edhe të reja nga lidhja e saj me reperin italian Fred De Palma.

Beniada Nishani, Heidi Baci dhe Jori kanë spikatur në “BBV”, pasi kanë qenë të vetmet vajza shqiptare të rritura në Itali që kanë marrë pjesë në atë format e për këtë fansat i kanë krahasuar shumë me njëra-tjetrën. E pyetur se mes Beniadës dhe Heidit, cila ka pasur performancë më të mirë, Jori është shprehur:

Jori: Nuk e krahasoj dot, unë Heidin nuk e njoh, nuk e kam parë, vetëm disa video aty më ka pëlqyer shumë, Beniadën e kam shoqe normal do them Beni se është shoqja ime e ngushtë

Lei: Dhe ka qenë e para

Jori: Po mendoj që të treja jemi shume ndryshe jemi tre karaktere të ndryshme…

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm