Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Gjyqtarja më tërheqëse në botë, Claudia Romani tregon të pasmet e saj me bikini mahnitëse

po lexohet

Claudia Romani i la pak imagjinatës, teksa mahniti fansat me fotografitë e saj të fundit me bikini.

Romani, e cila është një arbitre plotësisht e certifikuar, nuk është e panjohur për të mahnitur legjionin e saj të ndjekësve me fotografit ‘të egra’ në rrjete sociale.

Por ajo i çoi ata në ‘një tronditje të vërtetë’ me serinë e saj të fundit të fotografive të guximshme.

Foto: Claudia Romani/Screenshot

42-vjeçarja shpërndau një sërë fotografish në poza të ndryshme joshëse në Instagram mbrëmjen e së shtunës.

Romani nxori në pah të pasmet e saj, të cilat mezi mbuloheshin nga bikinit tanga, në tre nga imazhet.

Bikinit i kishte të mbuluar nga një bluzë me katrorë bardh e zi, të cilën ajo ndoshta e kishte veshur për t’u kujtuar ndjekësve të saj kredencialet e saj të arbitrimit.

Foto: Claudia Romani/Screenshot

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm