Sunday, May 28, 2023

|

(FOTO) Shifër marramendëse, ja sa shpenzuar Luana Vjollca për një veshje në emision

po lexohet

Moderatorja Luana Vjollca është mjaft e komentuar për paraqitjen e saj, sidomos në përzgjedhjen e veshjeve dhe lookun e kuruar deri në detaje.

Në një nga puntatat e emisionit që ajo moderon dhe është njëkohësisht autore, ka rënë në sy fustani i veçantë i cili është dizenjuar nga një nga stilistët më të njohur në botën e botës dhe i përket  brandit “Balmain”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S.C (shqipcloset) (@shqip.closet)

Luana dukej mjaft seksi me fustanin, i cili i nxirrte në pah format e kolme trupore, për të cilat komentohet shpesh në mediat rozë. Mirëpo për të realizuar këtë paraqitje moderatorja ka shpenzuar një shumë të majme parash.

Faqja “Shqip Closet” në ‘Instagram’ ka zbuluar shifrën që Luana Vjollca ka shpenzuar për look-un kaq seksi të mbrëmjes së kaluar. Fustani i ka kushtuar moderatores 2.200 euro, ndërsa për takat e larta “Louboutin” ka shpenzuar 575 euro.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm