Sunday, May 28, 2023

|

(FOTO) “Po vdes sytë me t’i pa”, Ledri Vula publikon eko-n e foshnjës, ka dhe një surprizë

po lexohet

Ledri Vula do të bëhet baba për herë të parë shumë shpejt. Partnerja e tij Sara Hoxha është në pritje të një vajzë. Ardhjen në jetë të vogëlushes së tij, reperi i njohur shqiptar mezi po e pret dhe këtë e ka treguar gjithmonë në intervista.

Së fundit këngëtari ka postuar një ekografi të vajzës së tij, krah së cilës shkruan: Jom ka des syt me ti pa”.

 

View this post on Instagram

 

jom ka des syt me ti pa

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Me këtë foto ai zbulon dhe datën e publikimit të këngës së tij më të re, që është pas pak ditësh më 10 tetor. “Si baba” quhet hiti i ri. Në komentet e shumtë poshtë fotos shohim atë të Sarës një emoji kundër syrit të keq.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë dyshja festoi për pritjen e ëmbël në një ‘baby shower’ që bëri bashkë miqtë më të dashur të Ledrit dhe Sarës.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm