Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

FOTO/ Afrona Dika është martuar me partnerin e ri?

po lexohet

Afrona Dika ka ndarë me publikun një foto ku shihet duke punuar me partnerin e saj. Mirëpo, ajo shkruan se ndodhet me bashkëshortin, duke iu referuar me termin anglisht “hubby”.

Nuk dihet nëse dyshja janë martuar me të vërtetë, apo Afrona e përdor si term për partnerin, e saj, James.

FOTO/ Afrona Dika është martuar me partnerin e ri?

Kujtojmë se Afrona është ish-bashkëshortja e Bleros. Dyshja u martuan në shtator të 2019-ës, në një ceremoni madhështore në Lezhë. Mirëpo edhe pas martesës ata vijuan të jetonin të ndarë, Blero në Kosovë dhe Afrona në Zvicër. Verën e vitit të kaluar ata i dhanë fund martesës.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm