Wednesday, February 21, 2024

|

spot_img

Fokusohuni te realiteti jo te ëndërrat, partnerit kushtojuni pak më shumë vëmendje, horoskopi për sot

po lexohet

Dashi
Kjo ditë ka të bëjë me emocione të mëdha, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në dashuri, beqarët më në fund mund të takojnë shpirtin e tyre binjak. Për sa i përket punës, mendja juaj është diku tjetër dhe nuk dëshironi të angazhoheni. Por mos e lini të shkojë shumë.

Demi
Të premten në mëngjes është mjaft i përmbajtur por tashmë pasdite humori do të kthehet lart. Në punë gjithçka po shkon mirë edhe nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Binjakët
Ju keni jetuar një kohë të gjatë larg dashurisë por tashmë pasioni po i rikthehet protagonistit të jetës suaj. Në punë jeni të respektuar nga të gjithë. Në fakt, ju keni një zemër të madhe dhe gatshmëri për të ndihmuar ata që janë në vështirësi ose që janë më në nevojë.

Gaforrja
Është koha t’i kushtoni pak më shumë vëmendje partnerit tuaj dhe kjo fundjavë është koha e përkryer për ta bërë këtë. Jupiteri ndihmon në punë dhe prisni surpriza të këndshme nga java e ardhshme.

Luani
Të premten do jeni të mbushur me mendime këto ditët e fundit, duhet të përpiqeni të relaksoheni. Puna është kërkuese, por përpiquni t’i kushtoni pak kohë vetes.

Virgjëresha
Ndiqni instinktet tuaja në dashuri, sepse ata kanë gjithmonë të drejtë. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha dhe të tregoni se nga çfarë jeni krijuar. Në punë, arsyetimi që duhet zbatuar duhet të jetë i njëjtë. Ju nuk mund të arrini qëllime të rëndësishme pa përkushtimin dhe dëshirën për t’i arritur ato.

Peshorja
Kohët e fundit jeni paksa duke u menduar, por duhet të përpiqeni të sqaroni atë që keni në mendje. Në punë fillon një periudhë disi e komplikuar, por duhet të mbajmë këmbë. Ju do të jeni në gjendje ta kapërceni edhe këtë, por do të duhet përkushtim dhe vendosmëri.

Akrepi
Të premten, është koha për të jetuar në maksimum të tashmen dhe në punë mos lejoni që pak tension t’ju trembë. Dikush do të përpiqet të vendosë një çelës në punët tuaja.

Shigjetari
Favorizohen takime të reja që mund të kthehen në diçka më shumë. Ka mundësi të reja në punë. Ndoshta do të jetë mundësia e duhur për të nisur nga e para dhe për të nisur aventura të reja stimuluese. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme.

Bricjapi
Yjet nuk janë saktësisht në anën tuaj, por ju duhet të mbani të njëjtën gjë. Në nivelin e punës është më mirë se ai sentimental edhe nëse dëshironi diçka më shumë. Jeni i sigurt që personi pranë jush është i duhuri?

Ujori
Të premten duhet të ruani qetësinë në dashuri dhe të kuptoni se kush ju do vërtet. Kënaqësitë e mëdha vijnë në punë. Ndoshta ju mund të nënshkruani një kontratë ose të merrni një promovim, dhe më pas një rritje.

Peshqit
Ka ardhur koha të përballeni me realitetin dhe të lini të qetë ëndrrat. Në punë jeni shumë të zënë por është një gjë e mirë. Megjithatë, këto ditë mos e lini veten të shqetësoheni apo të nxitoni, rrezikoni të bëni gabime.

të fundit

“Mos e zgjat më”, Roza debaton me Ilnisën: Je bosh

Debatet mes Rozës dhe Meritonin gjatë javës që lamë pas duket se kanë ndikuar emocionalisht tek Ilnisa dhe vajzat...

të ngjashëm