Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

“Mbylle gojën kur flas unë”, Artan Hoxha “përplaset” me zëdhënësin e fushatës së Belerit: O zotëri me kë po flet?

po lexohet

Gazetari Artan Hoxha është përfshirë në një debat me zëdhënësin e fushatës së Belerit. Artan Hoxha: Po të mos ishte ky Ramë, ai Fredi Beleri nuk do kandidonte për 100 vjet aty.

Mbylle gojën kur flas unë, ai ka djeg flamurin e republikës së Shqipërisë. Mbylle gojën

Skerdjan Dhuli: O zotëri me kë po flet? Të kam duruar deri në fund.

Skerdjan Dhuli: Unë nuk trembem nga ty

Artan Hoxha: E di që nuk trembesh, mbylle gojën, ua kam mbyllur Sali Berishës dhe Edi Ramën, e jo më ty

të fundit

Ish-banori i ‘BBV’ e pranon publikisht: Vajza e zemrës tashmë ka një unazë në gisht

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Ai la të nënkuptojë se lidhja...

të ngjashëm