Wednesday, May 18, 2022

|

Florjan Binaj bëhet baba për herë të tretë, zbulon emrin e veçantë të së bijës

Më të lexuarat

Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj ia ka surprizuar të gjithë me lajmin e ëmbël që ka dhënë. Binaj ka zbuluar se është bërë baba për herë të tretë. Partnerja e tij, Sabina ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë quajtur Vjosa.

Aktori ka ndarë në rrjete sociale një imazh me dorën e së voglës. “VJOSA lumturoi pafund sot mamin, babin dhe familjen Binaj Faleminderit stafit të maternitetit Mbretëresha Geraldinë! Jetë të gjatë e vogla jonë!”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që aktori ka qenë një zë i fuqishëm për ta kthyer lumin Vjosa në Park Kombëtar. Ai ka apeluar shpeshherë për të mbrojtur lumin e fundit të madh të egër të Evropës.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit