Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Fjoralba Ponari shpërthen në lot, zbulon dëshirën e nënës së saj të ndjerë

po lexohet

Mbrëmja e kaluar në Ferma VIP ishte plot emocione dhe lot.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga takoi nënën e saj në “Fermavip”, moment ky që preku banorët, ndërsa moderatorja Fjoralba Ponari shpërthyeu në lot.

Ajo kujtoi nënën e saj të ndjerë, duke treguar për herë të parë se ëma krenohej te të gjithë me imazhin që e Fjoralba ka ngritur në publik.

“Po e them për herë të parë sonte, unë…. (shpërthen në lot).

Një nga gjërat që mamaja ime krenohej tek të afërmit e saj dhe kolegët e saj ka qenë pikërisht imazhi që unë kam ngritur në publik. Edhe pse shumë herë më mungon dëshira për tu zgjuar dhe jo për të ardhur dhe për të drejtuar emisionin, e kam gjithmonë në mendje dhe përpiqem me aq sa mundem që të çoj deri përpara këtë dëshirë të saj”– tregoi Fjoralba mes lotësh.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm