Tuesday, December 7, 2021

|

Fifi hap zemrën, nuk do e besoni arsyen e çuditshme pse e ka lënë i dashuri(VIDEO)

Më të lexuarat

Nuk përmbahet Erion Braçe dhe i del kundër Edi Ramës: Kam rezerva për integritetin e zotërisë

Zgjedhja e kryetarit të ri të Autoritetit të Konkurrencës ka “përplasur” jo vetëm mazhorancën dhe opozitën në Komisionin e Ekonomisë. Ka qenë edhe deputeti i...

“U afrua, më mbylli gojën”/ Rrëfimi tronditës i vajzës u përdh*nua nga babai: M’u neverit, vishja shumë rroba që mos më prekte

Babai i saj i moshës 61 vjeç  është dënuar sepse e abuzoi seksualisht. E ëma nuk e besoi, madje u terrorizua nga rrëfimi I...

Konkurrent i Për’puthen pranon se ka bërë ndërhyrje estetike në fytyrë

Argjend Rraci, ish-konkurrent i ‘Për’puthen 3’ ka rrëfyer në një intervistë për ‘Prive’ se ka bërë operacion hundën para 2 vitesh. Ish-konkurrenti nuk kishte kompleks...

Ky aksesor përshtatet lehtësisht në çdo stil: Kështu mbahet një shall i madh këtë sezon!

Hidhini një sy fotove dhe gjeni frymëzim për stilimin e radhës Do të shkojë shumë me atlete dhe stil sportiv, por edhe me kombinime elegante. Në...

Tha se nuk është vëllai i tij, Artani ‘hakmerret’ ndaj Mevlanit për deklaratën e bujshme

Pavarësisht se ishte ndër protagonistët e sezonit të dytë të ‘Për’puthen’, Mevlani ndenji disi nën hije dhe në sezonin e tretë me hyrjen e...

Këngëtarja Fifi prej ditësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania.

Gjatë këtyre ditëve ajo ka zbuluar shumë më tepër se dihej rreth karakterit të saj si njeri dhe në raport me konkurentët e tjerë.

Gjatë një bisede mjaft intime me futbollistin simpatik, Granit Cana, ajo ka rrëfyer arsyet e ndarjeve me të ish-të dashurit, të cilëve u ka kushtuar edhe këngë dhe dedikime publike.

FIFI: Unë nuk i besoj më meshkujve, ai tjetri që do hyjë në jetën time duhet të jetë shumë bindës.

Nuk besoj, sepse e kam përjetuar vetë. Të japësh gjithçka për një njeri dhe të çohesh një ditë e të thuash: ‘Unë s’të kam dhënë shpresa’, ose vetëm shikon që … s’dua t’i jap vëmendje.

LEXO EDHE:

A ka një rikthim mes tyre? Habit Donaldi, thyen heshtjen dhe flet për herë të parë për ndarjen nga Bora Zemani, tregon çfarë ndodhi mes tyre (VIDEO)

Njësoj më ka ndodhur edhe me atë që isha para këtij, u nda me mua sepse nuk i pëlqente që qaja. U kujtua mbas 1 viti e gjysmë të më thoshte që unë qaja, më ankohej për gjendjen time ekonomike, i paguaja borxhet.

Në të njëjtën kohë që u pajtua me mua kishte nis një lidhje tjetër. Pastaj më bëri bllok, më merrte me numrin privat. Vinte vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo.


- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...