Sunday, December 3, 2023

|

spot_img

Euro prek minimumin historik, ja si do të këmbehen monedhat e huaja sot në vendin tonë (Tabela)

po lexohet

Monedha e eurozonës shitet sot me 104.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95.9 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 119.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.4 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 107.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

Euro prek minimumin historik, ja si do të këmbehen monedhat e huaja

të fundit

Beniada Nishani flet pas ndarjes, ja projekti i saj në ekran nga janari

Beniada Nishani ka folur për jetën e saj private pas ndarjes nga vëllai i Arbër Hajdarit. Në emisionin “Më lër...

të ngjashëm