Thursday, June 30, 2022

|

“Është vjehrrë shembull”/ Armina Mevlani tregon takimin e parë me Liri Berishën

Më të lexuarat

Mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Armina tregoi se që në takimin e tyre të parë, Liri Berisha e mirëpriti dhe u tregua shumë e kuptueshme.

Ajo tha se marrëdhënia e tyre është shumë e afërt dhe Lirien e konsideron si mamanë e saj.

“Unë kam qenë me shumë fat. Liri është një vjerrhë shembull. Nuk e di ç’do të thotë të kesh probleme në mardhënie. Më ka mirëpritur, ka qenë shumë e mirë që në fillim, shumë e kuptueshme. Zeni shkon i takon, shkojmë e kalojmë atje fundjavën. Kam mardhënie shumë të afërt me Lilin, e dua si mamin tim”, tregoi Armina Mevlani.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit