Thursday, February 2, 2023

|

spot_imgspot_img

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë Big Brother Vip Albania

Më të lexuarat

Big Brother Vip Albania do të vijë në shtëpitë e të gjithë shqiptarëve mbrëmjen e Krishtlindjeve.

Vip Magazine ka mësuar se konkurrentët e dytë të edicionit të reality show-t më të ndjekur në Shqipëri do të futen në shtëpinë më të famshme mbrëmjen e 24 Dhjetorit.

Shtëpia ku ata do të qëndrojnë do të vijë e rikonceptuar me një arredim ndryshe dhe punimet për të produktin final tashmë janë drejt përfundimit.

Arbana Osmani mesa duket do të ketë një javë mjaft intensive, në prag të festave duke qenë se po në të njëjtën periudhë do të jetë në drejtimin e Festivalit të RTSH, i cili përfundon vetëm pak ditë para se të startojë Big Brother.

/vip-magazine.al/

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit