Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

po lexohet

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt.

SHIKO VIDEON:

Ajo përmes një postimi në Instagram ka treguar që sot ka ndërruar jetë gjyshja e saj.

“Pusho e qetë gjyshe! E hareshme, e buzëqeshun, e dashtun ki me mbete gjithmonë në kujtimet e mia!”, ka shkruar Vesa.

Ndërkaq, Vesa sa ishte pjesë e Big Brother në Shqipëri është pëlqyer shumë për talentin e saj në muzikë

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm