Wednesday, May 18, 2022

|

E do për Shën Valentinin? Einxhel pa komplekse fare, i kërkon DJ Dagz-it dhuratën e parë, nuk do ta besoni se çfarë është

Më të lexuarat

Ata janë një nga çiftet më të përfolur të momentit. E kemi fjalën për Einxhel Shkirën dhe Dj Dagz.

Përveçse ditët e fundit Einxhel ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për mungesën e partnerit të saj, sot shohim që i ka bërë kërkesën e saj të parë partnerit të saj.

Einxhel i ka rikujtuar Dagzit se ai duhet t’i bëjë një këngë sic ja ka premtuar kur ishin të dy konkurrentë brenda shtëpisë së Big Brother.

Kështu që zemra tani që ti je jashtë, bashkë me PM dhe Yll Limanin, më bëj një super beat dhe super tekst për të dashurën tënde ëngjëllore dhe inteligjente dhe të fortë”, ka thënë Einxhel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit