Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

E diela nis me kthjellime, por ka rrebeshe shiu në disa zona! Ja parashikimi i motit për sot

po lexohet

Kjo e dielë do të sjellë mot me kthjellime dhe vranësira.

Por sipas Meteoalb, në zonat veriore, veriperëndimore dhe lindore do të sjellë rrebeshe shiu.

Pjesa e dytë e ditës vijon me kthjellime në zonat qendrore – jugore duke lënë me vranësira të shpeshta zonat veriore të Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit ulen në vlerat minimale por rriten në ato maksimale duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 38°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi deri 45 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar brigjet detare dallgëzim 4 ballë.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm